| Tau Wae | DF3-10P-2DS | Kaihanga | Hirose |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN HEADER 10POS 2MM RT ANG TIN | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 4911 pcs | Pepa Raraunga | DF3-10P-2DS.pdf |
| Te Whakatau Ngaohiko | - | Whakamutunga | Press-Fit, Solder |
| Kāhua | Board to Board or Cable | Te whakaheke | Shrouded - 4 Wall |
| Raupapa | DF3 | Mokowhitu Haupae - Te Tae | - |
| Pitch - Mating | 0.079" (2.00mm) | Packaging | Bulk |
| Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui | - | Ētahi Ingoa | *DF3-10P-2DS H2113 |
| Tae Mahi | -55°C ~ 105°C | Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All | Tau o nga Tauranga | 10 |
| Momo Tae | Through Hole, Right Angle | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 | Nga Tae Whakamuri | - |
| Teitei Whakanoho | 0.197" (5.00mm) | Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - | Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull | Whakaahuatanga Taipitopito | Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.079" (2.00mm) |
| Whakatauranga onamata | 3A | Momo Hoapā | Male Pin |
| Hoahoa Whakapā | Square | Whakaaetanga Mea | Brass |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.114" (2.90mm) | Whakaauau te Whakaaetanga - Tae | 0.122" (3.10mm) |