| Tau Wae | DF3-10S-2C | Kaihanga | Hirose |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN RECEPT HOUSING 10POS 2MM | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| Raupapa | DF3 | Mokowā Haupae | - |
| Pana | 0.079" (2.00mm) | Packaging | Bulk |
| Ētahi Ingoa | *DF3-10S-2C DF310S2C H2091 |
Tau o nga Rarangi | 1 |
| Tau o nga Tauranga | 10 | Tuhipoka | Contacts Not Included |
| Momo Tae | Free Hanging (In-Line) | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ngā āhuatanga | - | Pato Tere | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm) | Momo Hoapā | Female Socket |