DF1B-18DP-2.5DSA
HiroseHirose
DF1B-18DP-2.5DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF1B-18DP-2.5DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 18POS 2.5MM STR TIN
Ngā Rauemi: DF1B-18DP-2.5DSA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF1B-18DP-2.5DSA
Tau Wae DF1B-18DP-2.5DSA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 18POS 2.5MM STR TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4821 pcs Pepa Raraunga DF1B-18DP-2.5DSA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa DF1B Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.098" (2.50mm)
Pitch - Mating 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.417" (10.60mm) Ētahi Ingoa *DF1B-18DP-2.5DSA
H3567
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 14mm
Teitei Whakanoho 0.374" (9.50mm) Tae Whakanoho White
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 18 position 0.098" (2.50mm)
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.142" (3.60mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.177" (4.50mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF1B-18P-2.5DS
DF1B-18P-2.5DS
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 18POS 2.5MM R/A TIN
I roto i te taonga: 4281 pcs
Tikiake: DF1B-18P-2.5DS.pdf
RFQ
DF1B-18P-2.5DSA
DF1B-18P-2.5DSA
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 18POS 2.5MM STR TIN
I roto i te taonga: 5841 pcs
Tikiake: DF1B-18P-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1B-18DP-2.5DSA(01)
DF1B-18DP-2.5DSA(01)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 18POS 2.5MM STR GOLD