DF1B-18DP-2.5DSA(01)
DF1B-18DP-2.5DSA(01)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 18POS 2.5MM STR GOLD
I roto i te taonga: 88194 pcs
Tikiake: DF1B-18DP-2.5DSA(01).pdf
RFQ
DF1B-18DES-2.5RC
DF1B-18DES-2.5RC
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT HOUSING 18POS 2.5MM
I roto i te taonga: 133579 pcs
Tikiake: DF1B-18DES-2.5RC.pdf
RFQ
DF1B-18DP-2.5DS(01)
DF1B-18DP-2.5DS(01)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 18POS 2.5MM R/A GOLD
Tikiake: DF1B-18DP-2.5DS(01).pdf
DF1B-18DEP-2.5RC
DF1B-18DEP-2.5RC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HOUSING 18POS 2.5MM
Tikiake: DF1B-18DEP-2.5RC.pdf
DF1B-16P-2.5DSA
DF1B-16P-2.5DSA
Whakaahuatanga: CONN HEADER 16POS 2.5MM STR TIN
Tikiake: DF1B-16P-2.5DSA.pdf
DF1B-16P-2.5DSA(01)
DF1B-16P-2.5DSA(01)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN HEADER 16POS 2.5MM STR GOLD
Tikiake: DF1B-16P-2.5DSA(01).pdf
DF1B-18P-2.5DS(01)
DF1B-18P-2.5DS(01)
Tikiake: DF1B-18P-2.5DS(01).pdf
DF1B-18DP-2.5DSA
DF1B-18DP-2.5DSA
Whakaahuatanga: CONN HEADER 18POS 2.5MM STR TIN
Tikiake: DF1B-18DP-2.5DSA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel