A1-26PA-2.54DSA(71)
HiroseHirose
A1-26PA-2.54DSA(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A1-26PA-2.54DSA(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua HEADER 26POS 2.54MM
Ngā Rauemi: 1.A1-26PA-2.54DSA(71).pdf2.A1-26PA-2.54DSA(71).pdf3.A1-26PA-2.54DSA(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
60 pcs
120 pcs
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A1-26PA-2.54DSA(71)
Tau Wae A1-26PA-2.54DSA(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga HEADER 26POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko 200V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa A1 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.454" (11.54mm) Ētahi Ingoa A1-26PA-2.54DSA(71)-ND
H123008
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT) Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.236" (6.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 78.7µin (2.00µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 8.00µin (0.203µm) Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A1-34PA-2.54DSA(71)
A1-34PA-2.54DSA(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: HDR 34 POS 2.54MM
I roto i te taonga: 34546 pcs
Tikiake: A1-34PA-2.54DSA(71).pdf
RFQ
A1-24PA-2.54DS(71)
A1-24PA-2.54DS(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: HDR RA 24 POS 2.54MM
I roto i te taonga: 28156 pcs
Tikiake: A1-24PA-2.54DS(71).pdf
RFQ
A1-26PA-2.54DS(71)
A1-26PA-2.54DS(71)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: HDR RA 26 POS 2.54MM