A1-26PA-2.54DS(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
A1-26PA-2.54DS(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A1-26PA-2.54DS(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua HDR RA 26 POS 2.54MM
Ngā Rauemi: 1.A1-26PA-2.54DS(71).pdf2.A1-26PA-2.54DS(71).pdf3.A1-26PA-2.54DS(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A1-26PA-2.54DS(71)
Tau Wae A1-26PA-2.54DS(71) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga HDR RA 26 POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakamutunga Solder Aronga Whakatika Male Pin
Te whakaheke 0.100" (2.54mm) Raupapa A1
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ētahi Ingoa 619-0009-9-71 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu All
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga A1-26PA-2.54DS(71)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 26 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakaahuatanga HDR RA 26 POS 2.54MM I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.236" (6.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.100" (2.54mm)