3130-12GP
Hua Hua
Tau Wae: 3130-12GP
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONNECTOR 12PIN 3100 SERIES
Ngā Rauemi: 3130-12GP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 21 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 21 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3130-12GP
Tau Wae 3130-12GP Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 21 pcs Pepa Raraunga 3130-12GP.pdf
Raupapa 3130 Ētahi Ingoa 902-0373-4-00
Kaihanga: CNC Tech
Whakaahuatanga: IDC SOCKET 0.079 14 POS
I roto i te taonga: 287679 pcs
Tikiake: 3130-14-0102-00.pdf
RFQ
Kaihanga: CNC Tech
Whakaahuatanga: IDC SOCKET 0.079 12 POS
I roto i te taonga: 5947 pcs
Tikiake: 3130-12-0104-00.pdf
RFQ
3130-12P-C(50)
3130-12P-C(50)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONNECTOR 12PIN 3100 SERIES
Tikiake: 3130-12P-C(50).pdf
3130-12CT
3130-12CT
Kaihanga: Hirose
I roto i te taonga: 25 pcs
Tikiake: 3130-12CT.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel