3130-12CT
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3130-12CT
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONNECTOR 12PIN 3100 SERIES
Ngā Rauemi: 3130-12CT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 25 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 25 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3130-12CT
Tau Wae 3130-12CT Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 25 pcs Pepa Raraunga 3130-12CT.pdf
Raupapa 3130 Ētahi Ingoa 902-0286-1-00
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3130-12GP
3130-12GP
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONNECTOR 12PIN 3100 SERIES
I roto i te taonga: 21 pcs
Tikiake: 3130-12GP.pdf
RFQ
Kaihanga: CNC Tech
Whakaahuatanga: IDC SOCKET, 0.079" 14POS
I roto i te taonga: 331664 pcs
Tikiake: 3130-14-0101-99.pdf
RFQ
Kaihanga: CNC Tech
I roto i te taonga: 324829 pcs
Tikiake: 3130-14-0101-00.pdf
Whakaahuatanga: IDC SOCKET, 0.079" 12POS
3130-12P-C(50)
3130-12P-C(50)
Kaihanga: Hirose
Tikiake: 3130-12P-C(50).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel