T50R9HSM4
HellermannTytonHellermannTyton
HellermannTyton
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T50R9HSM4
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua T50R NAT HS TIE 7.9"
Ngā Rauemi: 1.T50R9HSM4.pdf2.T50R9HSM4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T50R9HSM4
Tau Wae T50R9HSM4 Kaihanga HellermannTyton
Whakaahuatanga T50R NAT HS TIE 7.9" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 278243 pcs Pepa Raraunga 1.T50R9HSM4.pdf2.T50R9HSM4.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.181" (4.60mm)
Te kaha o te wera 50 lbs (22.68 kg) Raupapa -
Packaging 1000 per Pkg Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Length - Tata 8.00"
Length - Pono 0.663' (202.00mm, 7.95") Ngā āhuatanga Halogen Free, Heat Stabilized
Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Natural 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.663' (202.00mm, 7.95") Tae Natural
Taimana Tae 1.97" (50.00mm)