T50R9C2UL
HellermannTytonHellermannTyton
T50R9C2UL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T50R9C2UL
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua UL RATED CABLE TIE 50LB 7.9"
Ngā Rauemi: 1.T50R9C2UL.pdf2.T50R9C2UL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T50R9C2UL
Tau Wae T50R9C2UL Kaihanga HellermannTyton
Whakaahuatanga UL RATED CABLE TIE 50LB 7.9" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 166509 pcs Pepa Raraunga 1.T50R9C2UL.pdf2.T50R9C2UL.pdf
Waea / Tono Tae Standard, Locking Whānui 0.181" (4.60mm)
Te kaha o te wera 50 lbs (22.68 kg) Raupapa -
Packaging 100 per Pkg Ētahi Ingoa 111-00512
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Length - Tata 8.00"
Length - Pono 0.663' (202.00mm, 7.95") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Plenum Rated, UL Rated Whakaahuatanga Taipitopito Standard, Locking Natural 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.663' (202.00mm, 7.95")
Tae Natural Taimana Tae 1.97" (50.00mm)