SRCI0750C2
HellermannTytonHellermannTyton
SRCI0750C2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRCI0750C2
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua CBL CLIP C-TYPE IVORY ADHESIVE
Ngā Rauemi: 1.SRCI0750C2.pdf2.SRCI0750C2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRCI0750C2
Tau Wae SRCI0750C2 Kaihanga HellermannTyton
He Rahinga Kei te wātea 68087 pcs Pepa Raraunga 1.SRCI0750C2.pdf2.SRCI0750C2.pdf
Whānui - Patohia nga huanga Hinged, Locking
Momo Clip, C-Type Raupapa TSR
Rahi Mata - Raa Rangatira -
Rahi Ranga Rawa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 151-00279
SRCI0750
Rahi Whakatuwhera 0.750" (19.05mm)
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mea Maama - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tuhinga Polyvinyl Chloride (PVC) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 1.370" (34.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.750" (19.05mm) Ngā āhuatanga Flame Retardant
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, C-Type Ivory Adhesive 0.750" (19.05mm) Tae Ivory