SRCI0500C2
HellermannTytonHellermannTyton
SRCI0500C2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRCI0500C2
Kaihanga / Waitohu: HellermannTyton
Whakaahuatanga hua CBL CLIP C-TYPE IVORY ADHESIVE
Ngā Rauemi: 1.SRCI0500C2.pdf2.SRCI0500C2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRCI0500C2
Tau Wae SRCI0500C2 Kaihanga HellermannTyton
He Rahinga Kei te wātea 92700 pcs Pepa Raraunga 1.SRCI0500C2.pdf2.SRCI0500C2.pdf
Whānui - Patohia nga huanga Hinged, Locking
Momo Clip, C-Type Raupapa TSR
Rahi Mata - Raa Rangatira -
Rahi Ranga Rawa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1436-1371
SRCI0500
Rahi Whakatuwhera 0.500" (12.70mm)
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mea Maama - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tuhinga Polyvinyl Chloride (PVC) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 0.840" (21.34mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.500" (12.70mm) Ngā āhuatanga Flame Retardant
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Clip, C-Type Ivory Adhesive 0.500" (12.70mm) Tae Ivory