M80-8810242
HarwinHarwin
M80-8810242 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M80-8810242
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua DATAMATE L-TEK POS SIL MALE
Ngā Rauemi: 1.M80-8810242.pdf2.M80-8810242.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
32 pcs
128 pcs
512 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-8810242
Tau Wae M80-8810242 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 50954 pcs Pepa Raraunga 1.M80-8810242.pdf2.M80-8810242.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 800V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate L-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-2433-5
M80-8810242-ND
M808810242
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.23mm, 10.2mm, 13.46mm
Teitei Whakanoho 0.219" (5.56mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Friction Lock Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 2 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2.2A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -