M80-8810222
Hua Hua
Tau Wae: M80-8810222
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua MALE CONNECTOR
Ngā Rauemi: M80-8810222.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-8810222
Tau Wae M80-8810222 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 4433 pcs Pepa Raraunga M80-8810222.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 800V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate L-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 2 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.23mm, 10.2mm, 13.46mm
Teitei Whakanoho 0.219" (5.56mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Friction Lock Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 2 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2.2A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -