M80-7810242
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M80-7810242
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 2 SIL MALE VERT CONN F/LATCH
Ngā Rauemi: 1.M80-7810242.pdf2.M80-7810242.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-7810242
Tau Wae M80-7810242 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 5405 pcs Pepa Raraunga 1.M80-7810242.pdf2.M80-7810242.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate L-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 7.23mm, 10.2mm, 13.46mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.219" (5.56mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Friction Lock
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 2 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 2.2A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.177" (4.50mm)