M80-7810222
Hua Hua
Tau Wae: M80-7810222
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 02 SIL MALE 4.5 TAIL VER F/L
Ngā Rauemi: M80-7810222.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M80-7810222
Tau Wae M80-7810222 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 5709 pcs Pepa Raraunga M80-7810222.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 120V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Datamate L-Tek Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.23mm, 10.2mm, 13.46mm
Teitei Whakanoho 0.219" (5.56mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Friction Lock Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 10 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2.2A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.177" (4.50mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -