M80-7173001A
M80-7173001A
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: CONNECTOR
I roto i te taonga: 4305 pcs
Tikiake: M80-7173001A.pdf
RFQ
M80-7171542
M80-7171542
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: 15+2 VERT FEMALE CONN
I roto i te taonga: 10948 pcs
Tikiake: M80-7171542.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: 24+2 VERT FEMALE CONN
Tikiake: M80-7172442.pdf
M80-7172405A
M80-7172405A
Whakaahuatanga: CONNECTOR
Tikiake: M80-7172405A.pdf
Tikiake: M80-7174201A.pdf
Whakaahuatanga: 42+2 VERT FEMALE CONN
Whakaahuatanga: 30+2 VERT FEMALE CONN
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel