M80-7172405A
M80-7172405A
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: CONNECTOR
I roto i te taonga: 5790 pcs
Tikiake: M80-7172405A.pdf
RFQ
M80-7173001A
M80-7173001A
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: CONNECTOR
I roto i te taonga: 4305 pcs
Tikiake: M80-7173001A.pdf
RFQ
Tikiake: M80-7173005A.pdf
M80-7171542
M80-7171542
Whakaahuatanga: 15+2 VERT FEMALE CONN
Tikiake: M80-7171542.pdf
Whakaahuatanga: 24+2 VERT FEMALE CONN
Tikiake: M80-7172401.pdf
Whakaahuatanga: 30+2 VERT FEMALE CONN
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel