M50-9111342
Hua Hua
Tau Wae: M50-9111342
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua IDC F/F 13POS RIBBON CBL ASSY
Ngā Rauemi: 1.M50-9111342.pdf2.M50-9111342.pdf3.M50-9111342.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-9111342
Tau Wae M50-9111342 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga IDC F/F 13POS RIBBON CBL ASSY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11406 pcs Pepa Raraunga 1.M50-9111342.pdf2.M50-9111342.pdf3.M50-9111342.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa Archer M50 Pitch - Hononga 0.050" (1.27mm)
Pitch - Kaera 0.025" (0.64mm) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 26 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te roa 0.984' (300.00mm, 11.81")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.984' (300.00mm, 11.81") Whakaaetia te Poaka Whakaoti -