M50-9111042
HarwinHarwin
M50-9111042 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-9111042
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 10+10 IDC SKT TO SKT 300 LONG
Ngā Rauemi: 1.M50-9111042.pdf2.M50-9111042.pdf3.M50-9111042.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-9111042
Tau Wae M50-9111042 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 15600 pcs Pepa Raraunga 1.M50-9111042.pdf2.M50-9111042.pdf3.M50-9111042.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa Archer M50 Pitch - Hononga 0.050" (1.27mm)
Pitch - Kaera 0.025" (0.64mm) Ētahi Ingoa 952-2865
M50-9111042-ND
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 20
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Te roa 0.984' (300.00mm, 11.81") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.984' (300.00mm, 11.81")