M50-3630242R
HarwinHarwin
M50-3630242R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3630242R
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 1.27MM SMT AU 2POS
Ngā Rauemi: 1.M50-3630242R.pdf2.M50-3630242R.pdf3.M50-3630242R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3630242R
Tau Wae M50-3630242R Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 1.27MM SMT AU 2POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa Archer M50 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Cut Tape (CT)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-3933-1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 3.9mm, 5.3mm, 6.08mm, 6.18mm, 7mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA9T), Nylon 9T Teitei Whakanoho 0.039" (1.00mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 2 position 0.050" (1.27mm) Whakatauranga onamata 1A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 100.0µin (2.54µm)