M50-3612542R
HarwinHarwin
M50-3612542R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3612542R
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 1.27MM SMD AU 50POS
Ngā Rauemi: 1.M50-3612542R.pdf2.M50-3612542R.pdf3.M50-3612542R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3612542R
Tau Wae M50-3612542R Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 1.27MM SMD AU 50POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa Archer M50 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Cut Tape (CT)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-3096-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic Teitei Whakanoho 0.039" (1.00mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide, Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 50 position 0.050" (1.27mm) Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 80.0µin (2.03µm)