M50-3550742
HarwinHarwin
M50-3550742 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3550742
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 1.27MM 14POS PCB
Ngā Rauemi: 1.M50-3550742.pdf2.M50-3550742.pdf3.M50-3550742.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
24 pcs
120 pcs
504 pcs
1008 pcs
5016 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3550742
Tau Wae M50-3550742 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 1.27MM 14POS PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78929 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3550742.pdf2.M50-3550742.pdf3.M50-3550742.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Archer M50 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.351" (8.92mm) Ētahi Ingoa 952-2679
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 11.3mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.325" (8.25mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 14 position 0.050" (1.27mm) Whakatauranga onamata 1.75A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.107" (2.71mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.120" (3.05mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 100.0µin (2.54µm)