M50-3550542
HarwinHarwin
M50-3550542 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3550542
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 10POS 1.27MM PCB
Ngā Rauemi: 1.M50-3550542.pdf2.M50-3550542.pdf3.M50-3550542.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
27 pcs
108 pcs
513 pcs
1026 pcs
5022 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3550542
Tau Wae M50-3550542 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 10POS 1.27MM PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79664 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3550542.pdf2.M50-3550542.pdf3.M50-3550542.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Archer M50 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.351" (8.92mm) Ētahi Ingoa 952-2644
M50-3550542-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 11.6mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.325" (8.25mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 10 position 0.050" (1.27mm) Whakatauranga onamata 1.75A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.107" (2.71mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.120" (3.05mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 100.0µin (2.54µm)