M50-3302542
HarwinHarwin
M50-3302542 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3302542
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 1.27 IDC SOCKET 50 POSN
Ngā Rauemi: 1.M50-3302542.pdf2.M50-3302542.pdf3.M50-3302542.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
2512 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3302542
Tau Wae M50-3302542 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 48933 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3302542.pdf2.M50-3302542.pdf3.M50-3302542.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire 30 AWG
Raupapa Archer M50 Mokowā Haupae 0.050" (1.27mm)
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Ētahi Ingoa 952-2565
M50-3302542-ND
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Feed Through
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 30 AWG