M50-3301342
HarwinHarwin
M50-3301342 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3301342
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 26POS 1.27MM IDC
Ngā Rauemi: 1.M50-3301342.pdf2.M50-3301342.pdf3.M50-3301342.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
28 pcs
56 pcs
112 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3301342
Tau Wae M50-3301342 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN RECEPT 26POS 1.27MM IDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51536 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3301342.pdf2.M50-3301342.pdf3.M50-3301342.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire 30 AWG
Raupapa Archer M50 Mokowā Haupae 0.050" (1.27mm)
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Ētahi Ingoa 952-2643
M50-3301342-ND
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Feed Through
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 30 AWG