M50-3151242
HarwinHarwin
M50-3151242 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3151242
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 1.27MM SMD AU 24POS
Ngā Rauemi: 1.M50-3151242.pdf2.M50-3151242.pdf3.M50-3151242.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
39 pcs
117 pcs
507 pcs
1014 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3151242
Tau Wae M50-3151242 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN RCPT 1.27MM SMD AU 24POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30888 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3151242.pdf2.M50-3151242.pdf3.M50-3151242.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa Archer M50
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 952-1708
M503151242
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T Teitei Whakanoho 0.087" (2.20mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 1A