M50-3151142
HarwinHarwin
M50-3151142 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3151142
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 1.27MM SMD AU 22POS
Ngā Rauemi: 1.M50-3151142.pdf2.M50-3151142.pdf3.M50-3151142.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2016 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3151142
Tau Wae M50-3151142 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN RCPT 1.27MM SMD AU 22POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45912 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3151142.pdf2.M50-3151142.pdf3.M50-3151142.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa Archer M50
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 22 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.087" (2.20mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Guide
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket