M50-3113842
Hua Hua
Tau Wae: M50-3113842
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3113842
Tau Wae M50-3113842 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 5958 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa Archer M50
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 76 Momo Tae Surface Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm
Teitei Whakanoho 0.169" (4.30mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Guide
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 76 Position Receptacle Connector Surface Mount
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket