M50-3113542
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M50-3113542
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 70POS 1.27MM SMD GOLD
Ngā Rauemi: 1.M50-3113542.pdf2.M50-3113542.pdf3.M50-3113542.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M50-3113542
Tau Wae M50-3113542 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN RCPT 70POS 1.27MM SMD GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4377 pcs Pepa Raraunga 1.M50-3113542.pdf2.M50-3113542.pdf3.M50-3113542.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa Archer M50
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 70 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 5.5mm, 6.18mm, 9.47mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T Teitei Whakanoho 0.169" (4.30mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 70 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 1A