M30-6100546
Harwin Inc.Harwin Inc.
Harwin Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M30-6100546
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 5 SIL PC TAIL PLUG
Ngā Rauemi: 1.M30-6100546.pdf2.M30-6100546.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10001 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M30-6100546
Tau Wae M30-6100546 Kaihanga Harwin Inc.
He Rahinga Kei te wātea 89174 pcs Pepa Raraunga 1.M30-6100546.pdf2.M30-6100546.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Brass Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Cable/Wire
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.049" (1.25mm)
Whakamutunga Whakamutunga Square Raupapa M30
Mokowhitu Haupae - Te Tae Shrouded - 4 Wall RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga 100V
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.091" (2.30mm) Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 5
Tau o Hoapā - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Rauemi - Whakangungu All Waehanga Kaihanga M30-6100546
Length - Pouaka (Tae) 5.4mm Rauemi Whakanoho Tin
Teitei Whakanoho - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 5 Positions Header Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Tin Whakaahuatanga 5 SIL PC TAIL PLUG
Whakatauranga onamata 1A per Contact I teie nei - Max / Whakapā Detent Lock
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Tin
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka 80µin (2.03µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.169" (4.30mm)