M30-6100446
HarwinHarwin
M30-6100446 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M30-6100446
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 4 SIL PC TAIL PLUG
Ngā Rauemi: 1.M30-6100446.pdf2.M30-6100446.pdf3.M30-6100446.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
88 pcs
176 pcs
528 pcs
1056 pcs
5016 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M30-6100446
Tau Wae M30-6100446 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 105429 pcs Pepa Raraunga 1.M30-6100446.pdf2.M30-6100446.pdf3.M30-6100446.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 100V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa M30 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-2558
M30-6100446-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 5.4mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Teitei Whakanoho 0.169" (4.30mm)
Tae Whakanoho Natural Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 4 position 0.049" (1.25mm) Whakatauranga onamata 1A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.091" (2.30mm)