M22-5321146R
HarwinHarwin
M22-5321146R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M22-5321146R
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 11+11 DIL SMT PICK/PLACE HDR
Ngā Rauemi: 1.M22-5321146R.pdf2.M22-5321146R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M22-5321146R
Tau Wae M22-5321146R Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 56575 pcs Pepa Raraunga 1.M22-5321146R.pdf2.M22-5321146R.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa M22 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 22 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 4.8mm, 6.9mm, 9.6mm Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Teitei Whakanoho 0.059" (1.50mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 22 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 1A per Contact Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.138" (3.50mm)