M22-5321105P
HarwinHarwin
M22-5321105P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M22-5321105P
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 11+11 DIL SMT PICK/PLACE HDR
Ngā Rauemi: 1.M22-5321105P.pdf2.M22-5321105P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2016 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M22-5321105P
Tau Wae M22-5321105P Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 72882 pcs Pepa Raraunga 1.M22-5321105P.pdf2.M22-5321105P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa M22 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 22 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 4.8mm, 6.9mm, 9.6mm Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.059" (1.50mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Pick and Place
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 22 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 1A per Contact Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.138" (3.50mm)