M22-3021200
HarwinHarwin
M22-3021200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M22-3021200
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 2.00MM PITCH DIL FEMALE CRIMP
Ngā Rauemi: 1.M22-3021200.pdf2.M22-3021200.pdf3.M22-3021200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M22-3021200
Tau Wae M22-3021200 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 2.00MM PITCH DIL FEMALE CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95590 pcs Pepa Raraunga 1.M22-3021200.pdf2.M22-3021200.pdf3.M22-3021200.pdf
Raupapa M22 Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm)
Pana 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 952-3342
M22-3021200-ND
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 24 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm) Momo Hoapā Female Socket