M22-3021100
HarwinHarwin
M22-3021100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M22-3021100
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 11+11 DIL CRIMP HOUSING
Ngā Rauemi: 1.M22-3021100.pdf2.M22-3021100.pdf3.M22-3021100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M22-3021100
Tau Wae M22-3021100 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 117702 pcs Pepa Raraunga 1.M22-3021100.pdf2.M22-3021100.pdf3.M22-3021100.pdf
Raupapa M22 Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm)
Pana 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 22
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)