M20-8761042R
HarwinHarwin
M20-8761042R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-8761042R
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 10+10 DIL VERT SMT HDR 350/RL
Ngā Rauemi: 1.M20-8761042R.pdf2.M20-8761042R.pdf3.M20-8761042R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-8761042R
Tau Wae M20-8761042R Kaihanga Harwin
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa M20 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 11.53mm, 12.23mm, 12.63mm, 18.13mm Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 20 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata 3A per Contact Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.228" (5.80mm)