M20-8761042
HarwinHarwin
M20-8761042 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-8761042
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 10+10 DIL VERT SMT HDR
Ngā Rauemi: 1.M20-8761042.pdf2.M20-8761042.pdf3.M20-8761042.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-8761042
Tau Wae M20-8761042 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 114970 pcs Pepa Raraunga 1.M20-8761042.pdf2.M20-8761042.pdf3.M20-8761042.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa M20 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-2550
M20-8761042-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 11.53mm, 12.23mm, 12.63mm, 18.13mm
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 20 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.228" (5.80mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -