M20-7881046
HarwinHarwin
M20-7881046 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-7881046
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 2X10 POS DIL HORIZ SOCKET
Ngā Rauemi: 1.M20-7881046.pdf2.M20-7881046.pdf3.M20-7881046.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
39 pcs
117 pcs
507 pcs
1014 pcs
5031 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-7881046
Tau Wae M20-7881046 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 73477 pcs Pepa Raraunga 1.M20-7881046.pdf2.M20-7881046.pdf3.M20-7881046.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa M20
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 952-2355
M207881046
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T Teitei Whakanoho 0.232" (5.90mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)