M20-7881042
Hua Hua
Tau Wae: M20-7881042
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 10+10 DIL HORIZ SOCKET L/FREE
Ngā Rauemi: 1.M20-7881042.pdf2.M20-7881042.pdf3.M20-7881042.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2002 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-7881042
Tau Wae M20-7881042 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 44512 pcs Pepa Raraunga 1.M20-7881042.pdf2.M20-7881042.pdf3.M20-7881042.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa M20
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.232" (5.90mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -