M20-7852546
Hua Hua
Tau Wae: M20-7852546
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 25+25 DIL BTM ENTRY SKT
Ngā Rauemi: 1.M20-7852546.pdf2.M20-7852546.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-7852546
Tau Wae M20-7852546 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 5053 pcs Pepa Raraunga 1.M20-7852546.pdf2.M20-7852546.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa M20
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T Teitei Whakanoho 0.197" (5.00mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)