M20-7852542
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-7852542
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 25+25 DIL BTM ENTRY SKT
Ngā Rauemi: 1.M20-7852542.pdf2.M20-7852542.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-7852542
Tau Wae M20-7852542 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 4724 pcs Pepa Raraunga 1.M20-7852542.pdf2.M20-7852542.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa M20
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T Teitei Whakanoho 0.197" (5.00mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)