M20-7851046
HarwinHarwin
M20-7851046 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-7851046
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 2X10POS DIL BOTTOM ENTRY SOCKET
Ngā Rauemi: 1.M20-7851046.pdf2.M20-7851046.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
22 pcs
110 pcs
506 pcs
1012 pcs
5016 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-7851046
Tau Wae M20-7851046 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 90055 pcs Pepa Raraunga 1.M20-7851046.pdf2.M20-7851046.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa M20
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 952-1914
M207851046
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T Teitei Whakanoho 0.197" (5.00mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)