M20-7851042
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-7851042
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 10+10 DIL BTM ENTRY SKT
Ngā Rauemi: 1.M20-7851042.pdf2.M20-7851042.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2002 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-7851042
Tau Wae M20-7851042 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 72519 pcs Pepa Raraunga 1.M20-7851042.pdf2.M20-7851042.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa M20
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Teitei Whakanoho 0.197" (5.00mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -