M20-1061100
HarwinHarwin
Harwin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-1061100
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua 11 WAY SIL CRIMP HOUSING
Ngā Rauemi: 1.M20-1061100.pdf2.M20-1061100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-1061100
Tau Wae M20-1061100 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 257969 pcs Pepa Raraunga 1.M20-1061100.pdf2.M20-1061100.pdf
Raupapa M20 Mokowā Haupae -
Pana 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)