M20-1061000
HarwinHarwin
M20-1061000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M20-1061000
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua SIL FEMALE CRIMP HOUSING 10POS
Ngā Rauemi: 1.M20-1061000.pdf2.M20-1061000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M20-1061000
Tau Wae M20-1061000 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga SIL FEMALE CRIMP HOUSING 10POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 288693 pcs Pepa Raraunga 1.M20-1061000.pdf2.M20-1061000.pdf
Raupapa M20 Mokowā Haupae -
Pana 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 952-2225
M201061000
Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 10 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm) Momo Hoapā Female Socket