G125-MH12005L7P
HarwinHarwin
G125-MH12005L7P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G125-MH12005L7P
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 1.25MM R/A PCB 20POS
Ngā Rauemi: 1.G125-MH12005L7P.pdf2.G125-MH12005L7P.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G125-MH12005L7P
Tau Wae G125-MH12005L7P Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HDR 1.25MM R/A PCB 20POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19300 pcs Pepa Raraunga 1.G125-MH12005L7P.pdf2.G125-MH12005L7P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Gecko Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.049" (1.25mm)
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Strip
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 952-2723
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Teitei Whakanoho 0.219" (5.56mm)
Tae Whakanoho Green Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Solder Retention Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.049" (1.25mm) Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.130" (3.30mm)