G125-MH12005L3P
Harwin Inc.Harwin Inc.
G125-MH12005L3P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G125-MH12005L3P
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HDR 1.25MM R/A PCB 20POS
Ngā Rauemi: 1.G125-MH12005L3P.pdf2.G125-MH12005L3P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G125-MH12005L3P
Tau Wae G125-MH12005L3P Kaihanga Harwin Inc.
Whakaahuatanga CONN HDR 1.25MM R/A PCB 20POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10547 pcs Pepa Raraunga 1.G125-MH12005L3P.pdf2.G125-MH12005L3P.pdf
Whakamutunga Solder Aronga Whakatika Male Pin
Te whakaheke 0.049" (1.25mm) Raupapa Gecko
Mokowhitu Haupae - Te Tae Shrouded RoHS Tūnga Cut Strip
Ētahi Ingoa 952-2707 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu All
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga G125-MH12005L3P
Ngā āhuatanga Solder Retention Whakaahua nui 20 Positions Header Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakaahuatanga CONN HDR 1.25MM R/A PCB 20POS I teie nei - Max / Whakapā Latch Lock
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.049" (1.25mm)