G125-96416F1
HarwinHarwin
G125-96416F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G125-96416F1
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HOOD FOR G125-224 16POS
Ngā Rauemi: 1.G125-96416F1.pdf2.G125-96416F1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G125-96416F1
Tau Wae G125-96416F1 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HOOD FOR G125-224 16POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1185 pcs Pepa Raraunga 1.G125-96416F1.pdf2.G125-96416F1.pdf
Raupapa Gecko SL Ētahi Ingoa 952-3653
Tau o nga Tauranga 16 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mo te Whakamahia me te / Products Related Gecko Series Ngā āhuatanga Jackscrews
Ngā Hua e hāngai ana
G125-FC10605L0-0150L
G125-FC10605L0-0150L
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: 1.25MM F/L 6POS 26AWG 150MM