G125-96412F1
HarwinHarwin
G125-96412F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G125-96412F1
Kaihanga / Waitohu: Harwin
Whakaahuatanga hua CONN HOOD FOR G125-224 12POS
Ngā Rauemi: 1.G125-96412F1.pdf2.G125-96412F1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G125-96412F1
Tau Wae G125-96412F1 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN HOOD FOR G125-224 12POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1311 pcs Pepa Raraunga 1.G125-96412F1.pdf2.G125-96412F1.pdf
Raupapa Gecko SL Ētahi Ingoa 952-3652
Tau o nga Tauranga 12 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mo te Whakamahia me te / Products Related Gecko Series Ngā āhuatanga Jackscrews
Momo Accessory Backshell
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G125-96410F1
G125-96410F1
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: CONN HOOD FOR G125-224 10POS
I roto i te taonga: 1179 pcs
Tikiake: G125-96410F1.pdf
RFQ
G125-FC10605L0-0450L
G125-FC10605L0-0450L
Kaihanga: Harwin
Whakaahuatanga: 1.25MM F/L 6POS 26AWG 450MM